KONST / Litografier / Färglitografi 14499070
nr 1449 9070
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 14/90. Färglitografi, bildmått: 47x38, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:13:44
150 kr